Krav Maga TrójmiastoStowarzyszenie Krav Maga Polska

12/03/2020

Zawieszenie treningów krav maga

DRODZY ADEPCI W związku z decyzją Premiera RP o zamknięciu placówek edukacyjnych oraz zaleceniami służb sanitarnych treningi Krav Maga we wszystkich naszych gdańskich sekcjach zostają zawieszone ? do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

29/01/2020

WISE HIKE – czyli wędrówka w zgodzie z naturą

OPIS Zapraszamy na pierwszą edycję wydarzenia dla miłośników natury, ognia, gór i lasu. Jeśli chcesz odetchnąć świeżym powietrzem, aktywnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się ciekawych rzeczy – dawaj do nas! Nie daj się zaskoczyć, zobacz jak przygotować się do wędrówek pośród natury! W PROGRAMIE praca z mapą- teoria i praktyka rozpalanie ognia w […]

23/12/2019

Harmonogram treningów w okresie świątecznym

????? Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim naszym adeptom i sympatykom wszystkiego najlepszego! Niech nie zabraknie Wam zdrowia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. I niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Życzą Wasi Instruktorzy: Adam, Maciek i Witek Przy tej okazji przypominamy harmonogram treningów w tym okresie: ? Gdańsk […]

25/08/2019

Nabór do sekcji na sezon 2019/2020

Otwieramy nabór na sezon 2019/2020 do sekcji w Gdańsku. Gorąco zapraszamy na zajęcia z systemu samoobrony Krav Maga. Nie wymagamy wcześniejszej znajomości sztuk, systemów lub sportów walki. Przyjmujemy osoby z każdym poziomem zaawansowania i sprawności fizycznej – zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Krav Maga jest systemem dla wszystkich!

Nowa strona WWW

Witamy na odświeżonej stronie www.kravmaga-polnoc.pl. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu. Wierzymy, że strona w nowej odsłonie ułatwi Wam pozyskanie niezbędnych informacji.